Warunki korzystania z serwisu

Rejestrując lub logując się w serwisie Kasa-Bez-Wysiłku.pl potwierdzasz, że przeczytałeś/aś Regulamin, a także rozumiesz go i w pełni akceptujesz oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości o charakterze marketingowym od administracji serwisu i/lub partnerów serwisu. Jeśli nie akceptujesz regulaminu prosimy się nie rejestrować.

Konta użytkowników

W serwisie Kasa-Bez-Wysiłku.pl dozwolone jest posiadanie MAKSYMALNIE 1 konta na osobę. Wszelkie próby założenia większej ilości kont będą skutkowały automatyczną blokadą oraz usunięciem wszystkich kont użytkownika bez możliwości odzyskania zarobków oraz przywrócenia konta do stanu poprzedniego.

Administracja modyfikuje konta tylko i wyłącznie na wyraźną prośbę użytkownika.

Odpowiedzialność

Administracja nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju opóźnienia lub awarie, które nie są bezpośrednio powiązane z serwisem Kasa-Bez-Wysiłku.pl.

Administracja zastrzega sobie prawo do możliwości wprowadzania zmian w regulaminie w dowolnym momencie bez konieczności wcześniejszego informowania użytkowników. Zmiany mogą następować poprzez: zmiany zapisu regulaminu, zmniejszenie/zwiększenie prowizji, wprowadzanie ofert specjalnych na innych warunkach, itp.

Polityka zwrotów

Zakupione usługi są automatycznie dopisywane do konta w ciągu kilku chwil od wpłaty za pośrednictwem procesora płatniczego, w związku z czym nie podlegają zwrotowi.

Polityka przeciw oszustwom

Wszelkie próby oszustwa w serwisie są rejestrowane.

Każdy użytkownik, którego konto w serwisie zostało zablokowane otrzymuje od nas informację z dokładnym powodem blokady na podany podczas rejestracji adres email.